Autobazar SUPERAUTA.cz
CHCI KOUPIT AUTO
CHCI PRODAT AUTO
FINANCOVÁNÍ
POJIŠTĚNÍ
Navigovat do servisuSlezská Ostrava, Lanová 2090/1Telefon+420 608 987 272, +420 596 245 554 E-mailservis@superauta.cz Otevírací dobaPo - Pá: 8:00 až 17:00 h.
Bosch Car Service dokáže zajistit odbornou kontrolu a údržbu bez ztráty záruky výrobce

Bosch Car Service dokáže zajistit odbornou kontrolu a údržbu bez ztráty záruky výrobce

Jsme schopni zajistit odbornou kontrolu a údržbu bez propadnutí záruky výrobce. Také pro nová vozidla.

  • Pro všechny modely vozidel s libovolným stářím
  • Kompletní úkony se zachováním záruky výrobce a mobility
  • Záznam všech prací do servisní knížky

Kontaktujte nás

Program pro vše kolem vašeho auta

Každá inspekce v Bosch Car Service probíhá podle pokynů výrobce vozidla. Přitom si náš odborný personál vezme pod lupu veškeré komponenty a překontroluje řadu systémů relevantních pro bezpečnost – od motoru, přes elektroniku až po brzdy. A v případě potřeby provede náš personál po dohodě s vámi ihned také výměnu oleje a filtru, doplní stavy náplní a vymění vadné a opotřebené díly za náhradní díly v kvalitě pro prvovýbavu. Tak nejen zachováte hodnotu svého vozidla, ale kompletně se vám také zachová záruka výrobce.

Naše služby pro užitková vozidla

Také jste přesvědčeni o tom, že si musíte u svého nového vozidla nechávat dělat údržbu v autoservisech výrobce, aby jste nepřišli o záruku? Potom byste měli vědět, že tuto práci dokáže provést každá kvalifikovaná dílna při úplném zachování záručních povinností výrobce. V důsledku toho získáte při inspekcích v autoservisech Bosch Car Service nejen záruku na vaše auto, ale také bezplatné služby naší záruky mobility. Tyto služby jsou příspěvkem k zajištění kvality, který zajišťuje ještě větší pečlivost našeho dílenského personálu. Konečně jde přece o vaši bezpečnost.

Proč je kontrola důležitá

Počet lidí usmrcených při dopravních nehodách naštěstí neustále klesá, i když u přibližně 25 % vozidel na silnici existují závažné nedostatky. Pravidelná údržba vozidla je jediným způsobem okamžitého zjištění a opravy jakýchkoli chyb a defektů. Důkladný servis má vždy smysl - ať už máte v úmyslu nadále pokračovat v jízdě se stejným vozidlem nebo zajistit jeho dobrou prodejní hodnotu. Základní kontrola nebo inspekce v Bosch Car Service je zárukou pro lepší a bezpečnější jízdu.

Inspekce včetně záruky mobility v celé Evropě

Porucha vozidla, nehoda, špatné tankování nebo poškození kabeláže kunou. Nic už nefunguje! Na cestách někdy vzniknou situace, ve kterých bychom chtěli, aby nám strážný anděl co nejrychleji pomohl!

Bosch Mobility Assistance.

S více než 1000 autoservisy v Evropě jsme vám k dispozici vždy a skoro všude. 24 hodin, také v neděli a ve svátcích. Po provedení inspekce v našich Bosch Servisech si můžete za zvýhodněnou cenu aktivovat záruku mobility. Tím jste jako řidič nebo spolujezdec ve vašem vozidle optimálně zajištěni a v případě závady můžete profitovat z našich rozsáhlých služeb: Od pomoci při poruše a nehodě vozidla, odtažení a vyproštění, až po poskytnutí náhradního vozidla, zajištění cesty domů nebo do původního cíle cesty, ubytování a zpětný transport vozidla.

Informujte se v autoservisu Bosch ve vaší blízkosti, rádi vám pomůžeme!

Naši experti doporučují

Naši experti doporučují

Pokud si necháte provádět údržbu vozidla v Bosch Car Service, můžete využívat výhod naší havarijní služby 24 hodin každý den v roce. A každá inspekce vozidla v Bosch Car Service je spojena s volitelnou zárukou mobility, ta vás opravňuje k jejímu bezplatnému využití, pokud máte poruchu kdekoli v Evropě:

  • Asistenční služba při poruchách a nehodách
  • Opravy vozidel po nehodě
  • Odtahová služba
  • Náhradní vozidlo
  • Taxi
  • Ubytování v hotelu

Je ještě něco, co byste chtěli vědět ?

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost SUPERAUTA SERVICE s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů